istanbulhelikopter

Eşinize , Çocuklarınıza , Sevdiklerinize , hatta performans hediyesi sunmak isteyen Bireysel ve Kurumsal firma sahiplerine özel helikopter kiralama ile , dilerseniz şehir turu , dilerseniz sizin planlamasını yaptığınız helikopter turuna çözüm sunmak için 2 – 3 – 4 – 6 kişilik farklı teknik özelliklerdeki helikopter filomuzla hazırız.

– Yılbaşı Kutlaması Turu
– Doğum Günü Kutlaması Turu
– Evlilik Teklifi Turu
– Evlilik Yıldönümü Turu
– Düğün, Nişan, Sünnet Hediyesi Turu
– Anneler Günü Turu
– Babalar Günü Turu
– Sevgililer Günü Turu
– Şirket Personel Grup Helikopter Turu

vb. birçok özel günlerinizde , sizlere hizmet vermekten kıvanç duyarız.

Ayrıntılı bilgi ve fiyatlar hakkında lütfen ( operasyon@istanbulhelikopter.com ) mail atınız yada sitemizde bulunan ( ÖN TALEP FORMU ‘nu doldurmanız yeterli olacaktır.

Operasyon bölümünde çalışan personellerimiz en yakın zamanda sizlerle iletişime geçecektir.'' VIP tasarım helikopterler ile uçuş tarifelerine bağlı kalmadan siz ve değerli konuklarınızı yetişmek istedikleri noktaya güvenle ulaştırıyoruz.
İstanbul Helikopter Taksi ile Exclusive yolculuklar sizlere bir çağrı uzaklığındadır… ''
Büyük şehir trafiğinin işlerinde rötar yaptırmasına izin vermek istemeyen paydaşlarımızı, tam zamanında yanındaki ''çözüm ortağı'' olmaktan gurur duyuyoruz.

istanbul Helikopter Ön Talep Formu
1
Merhabalar , İstanbul Helikopter'i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, lütfen planlamanız hakkında ayrıntılı bilgi veriniz. ( Hangi tarihte, Kaç Kişi , Nerden nereye? vb. )
Powered by