15 DAKİKALIK TUR

REZERVASYON GEREKTİRİR !
01/Ocak/2018 TARİHİ İTİBARİYLE KISA SÜRELİ TURLAR Başlamıştır.

HAFTA SONU HER PAZAR / İSTANBUL HELİKOPTER TUR, DETAYLARI :

Artık, her haftasonu pazar günleri , öğleden sonra olan helikopter turumuz, dünyanın en güzel şehirlerinden İstanbul’u helikopterden izleyebilecek; isterseniz video ve fotoğraf da çekebileceksiniz. Sadece hafta sonlarına özel olan bu turun sınırlı koltuklarından hemen yerinizi 75 EURO’dan başlıyan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Dilerseniz , Haftaiçi ve Haftasonu Maslak Heliport kalkışlı 15 dakikalık turlarımızın fiyatlandırması için iletişime geçebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey iletişime geçmek..
Planlamalarımız dahilinde almak istediğiniz koltuğun müsaitliğine göre satış yapılır, yada bir sonraki planlama için ön rezervasyon alınmaktadır.

Rezervasyon / Satış Pazarlama için : 0212 452 0 453 – operasyon@istanbulhelikopter.com.tr

Helikopter Kalkış / İniş / Maslak Heliport’tan yapılmaktadır.
Ayrıntılı Bilgi için TIKLAYINIZ

15 DAKİKA İSTANBUL HELİKOPTER TURU GÜZERGAHIMIZ :

Boğaziçi (Anadolu Yakası)’nda görülebilecek yerler:
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Anadolu Hisarı, Hidiv Kasrı, Küçüksu Kasrı, Beylerbeyi Sarayı, Kuleli Askeri Lisesi, Boğaz Köprüsü, Üsküdar, Kız Kulesi, Selimiye Kışlası, Haydarpaşa Limanı, Haydarpaşa Garı, Fenerbahçe Ş.Saraçoğlu Stadyumu

Tarihi Yarımada’da görülebilecek yerler:
Süleymaniye Camii, Beyazıt Kulesi, Kapalı Çarşı, Hipodrom, Mavi Cami, Ayasofya, Topkapı Sarayı.

Haliç’te görülecek yerler:
Galata Köprüsü, Pantokrator Kilisesi, Valens Su Kemeri, Fener Patrikhanesi, Fatih Camii, Metal Kilise (St. Stephen of Bulgars), Eyüp Sultan, Piyer Loti Café, Feshane, Surlar, Kariye Müzesi, Miniatürk, Rahmi Koç Müzesi, Eski Galata Köprüsü

Boğaziçi (Avrupa Yakası)’nda görülebilecek yerler:
Galata Kulesi, Dolmabahçe Sarayı, İnönü Stadı, Taksim Meydanı, Çırağan Sarayı, Boğaz Köprüsü, Ortaköy Meydanı ve Camisi, Rumeli Hisarı, Bebek Koyu, Levent ve Maslak İş Merkezleri, Turk Telekom Arena Galatasaray Stadı.

 '' VIP tasarım helikopterler ile uçuş tarifelerine bağlı kalmadan siz ve değerli konuklarınızı yetişmek istedikleri noktaya güvenle ulaştırıyoruz.
İstanbul Helikopter Taksi ile Exclusive yolculuklar sizlere bir çağrı uzaklığındadır… ''
Büyük şehir trafiğinin işlerinde rötar yaptırmasına izin vermek istemeyen paydaşlarımızı, tam zamanında yanındaki ''çözüm ortağı'' olmaktan gurur duyuyoruz.

istanbul Helikopter Ön Talep Formu
1
Merhabalar , İstanbul Helikopter'i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, lütfen planlamanız hakkında ayrıntılı bilgi veriniz. ( Hangi tarihte, Kaç Kişi , Nerden nereye? vb. )
Powered by