HAVA REKLAMCILIK

DÜNYANIN EN BÜYÜK REKLAM PANOSU

Dünyada yapılan araştırmalarda helikopter sesinin, insanların ilgisini en çok çeken seslerden biri olduğu belirlenmiştir.
Flybanner Güvenlik Sistemleri kullanılarak uygulanan bu uygulama sayesinde sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin her yerinde milyonlara ulaşmak mümkün.

Bu sistemde havacılık sektöründe kullanılan özel bir kumaştan faydanılmaktadır. Bu kumaş her türlü hava koşullarına dayanıklı olup birden fazla kullanım özelliğine sahiptir.
Helikoptere bağlanan bu sistem size üç farklı ebat seçeneği sunmaktadır.

flybanner-istanbulhelikopter
18 metre X 36 metre                       600 metre kare
22 metre X 45 metre                    1.000 metre kare
25 metre X 48 metre                    1.200 metre kare
27 metre X 55 metre                    1.500 metre kare

Uçuş süresi gün içerisinde minimum 1, maksimum 3 saat (sabah-öğlen arası 1.5 saat, öğlen- akşam arası 1.5 saat) olarak yapılır. Uçuş süresinin özellikle insan ve trafik yoğunluğunun olduğu saatlerde tercih edilmesi uçuşların daha faydalı olmasını sağlayacaktır .Önerilen uçuş güzergahı, yoğun yerleşim bölgelerini kapsayacak şekilde planlanmıştır. Standart rota, Anadolu yakası, Avrupa yakası ve Boğaz üzerindendir. Uçuş rotası ve saatleri isteğe bağlı olarak planlanabilir.

Ayrıca, isteğe bağlı olarak özel ebatlar da uygulanabilir. Çok hafif malzemeden özel olarak yapılan görseller 5 kilometre uzaklıktan okunabilir. Bu devasa pano tüm reklam, sergi, organizasyon, konser ve lansmanlar için kullanılabilir.Yurt dışında yapılan araştır ve anketlerde her 3 kişiden 2 kişinin banner ı gördüğü tespit edilmiştir.

Sizlerde bu reklam çalışmasından yararlanmak isterseniz , hemen istanbul helikopter ile iletişime geçebilirsiniz.'' VIP tasarım helikopterler ile uçuş tarifelerine bağlı kalmadan siz ve değerli konuklarınızı yetişmek istedikleri noktaya güvenle ulaştırıyoruz.
İstanbul Helikopter Taksi ile Exclusive yolculuklar sizlere bir çağrı uzaklığındadır… ''
Büyük şehir trafiğinin işlerinde rötar yaptırmasına izin vermek istemeyen paydaşlarımızı, tam zamanında yanındaki ''çözüm ortağı'' olmaktan gurur duyuyoruz.

istanbul Helikopter Ön Talep Formu
1
Merhabalar , İstanbul Helikopter'i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, lütfen planlamanız hakkında ayrıntılı bilgi veriniz. ( Hangi tarihte, Kaç Kişi , Nerden nereye? vb. )
Powered by