istanbul_helikopter_log

İstanbul Helikopter olarak helikopter satış ve kiralama hizmetinde en fazla tercih edilen şirketlerinin paydaşı olarak hizmet vermekte olup , misafirlerine her çeşit kiralık helikopter seçenekleri sunmaktadır.
kiralık helikopterleri ile havalimanı ve şehir merkezi arasındaki transferlerinizi hızlı ve konforlu bir şekilde yapıyor.İstanbul helikopter kiralama konusunda en fazla tercih firmalar arasında olup,İstanbul Atatürk Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki transferlerinizi Sabiha Gökçen Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki transferlerinizi kısa bir sürede yapıyor.Sizlerin yoğun iş programınıza, toplantılarınıza, hatta yurtiçi misafirleriniz için hassas bir zaman yönetimi uyguladığınızı ve bir saniye dahi kaybetme lüksünüzün olmadığını biliyor ve sizlerin dilediği zamanda, ekip ve hava filomuzu sizlerin uygun gördüğü tarihte uçma fırsatı verebiliyoruz.
İstanbul Kalkışlı , Bursa planlamalarınızda, güler yüzlü ve deneyimli kaptanlarımızla yanınızdayız.

Ayrıntılı bilgi ve detaylar için bizlerle İletişime geçebilirsiniz.'' VIP tasarım helikopterler ile uçuş tarifelerine bağlı kalmadan siz ve değerli konuklarınızı yetişmek istedikleri noktaya güvenle ulaştırıyoruz.
İstanbul Helikopter Taksi ile Exclusive yolculuklar sizlere bir çağrı uzaklığındadır… ''
Büyük şehir trafiğinin işlerinde rötar yaptırmasına izin vermek istemeyen paydaşlarımızı, tam zamanında yanındaki ''çözüm ortağı'' olmaktan gurur duyuyoruz.

istanbul Helikopter Ön Talep Formu
1
Merhabalar , İstanbul Helikopter'i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, lütfen planlamanız hakkında ayrıntılı bilgi veriniz. ( Hangi tarihte, Kaç Kişi , Nerden nereye? vb. )
Powered by