1 SAATLİK HELİKOPTER KİRALAMA

İSTANBUL HELİKOPTER TURU

En özel günlerinizde , sevdiklerinizle dileğiniz tarih ve saatte , istanbul’u helikopterle turlama keyfini ” İSTANBUL HELİKOPTER ” ile yaşayın.
Artık, her gün dünyanın en güzel şehirlerinden İstanbul’u helikopterden izleyebilecek; isterseniz video ve fotoğraf da çekebileceksiniz.
Yapmanız gereken tek şey iletişime geçmek..
Bilgi için : 0212 452 0 453 – Talepleriniz için ( TALEP FORMU ) doldurunuz.

1 SAATLİK  İSTANBUL HELİKOPTER TURU GÜZERGAHIMIZ : 

Karadeniz Girişinde görülebilecek yerler:
Karadeniz, Rumeli Feneri, Anadolu Feneri, Poyraz, Anadolu Kavağı

Boğaziçi (Anadolu Yakası)’nda görülebilecek yerler:
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Anadolu Hisarı, Hidiv Kasrı, Küçüksu Kasrı, Beylerbeyi Sarayı, Kuleli Askeri Lisesi, Boğaz Köprüsü, Üsküdar, Kız Kulesi, Selimiye Kışlası, Haydarpaşa Limanı, Haydarpaşa Garı, Kadıköy, Fenerbahçe Ş.Saraçoğlu Stadyumu, Kalamış, Fenerbahçe Burnu

Adalar’da görülebilecek yerler:
Kınalıada, Burgazada, Heybeliada, Büyükada, Sedef Adası.

Tarihi Yarımada’da görülebilecek yerler:
Süleymaniye Camii, Beyazıt Kulesi, Kapalı Çarşı, Hipodrom, Mavi Cami, Ayasofya, Topkapı Sarayı.

Haliç’te görülecek yerler:
Galata Köprüsü, Pantokrator Kilisesi, Valens Su Kemeri, Fener Patrikhanesi, Fatih Camii, Rahmi Koç Müzesi, Metal Kilise (St. Stephen of Bulgars), Eyüp Sultan, Piyer Loti Café, Feshane, Surlar, Kariye Müzesi, Miniatürk.

Boğaziçi (Avrupa Yakası)’nda görülebilecek yerler:
Galata Kulesi, Dolmabahçe Sarayı, İnönü Stadı, Taksim Meydanı, Çırağan Sarayı, Boğaz Köprüsü, Ortaköy Meydanı ve Camisi, Rumeli Hisarı, Bebek Koyu, Levent ve Maslak İş Merkezleri, Turk Telekom Arena Galatasaray Stadı.

1
Merhabalar , İstanbul Helikopter'i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, lütfen planlamanız hakkında ayrıntılı bilgi veriniz. ( Hangi tarihte, Kaç Kişi , Nerden nereye? vb. )
Powered by